27.07.2022

Більше 100 одиниць техніки Liugong буде відправлено з порту Ціньчжоу

6 липня 2022 року компанія Guangxi LiuGong Machinery Co., Ltd. (далі – LiuGong) підписала трирічну угоду про стратегічне співробітництво з COSCO SHIPPING SPECIALIZED CARRIERS CO., LTD. (далі - «COSCO SHIPPING SPE»). Перша партія з більш ніж 100 одиниць обладнання LiuGong буде відправлена із зони вільного торгового порту Гуансі Ціньчжоу до Індонезії та Австралії, включаючи: фронтальні навантажувачі, екскаватори, вилкові навантажувачі, кар'єрні самоскиди, бульдозери, катки, автогрейдери і т.д. COSCO SHIPPING SPE надасть LiuGong спеціальну експрес-лінію до Джакарти (Індонезія), підвищуючи ефективність міжнародних перевезень та скорочуючи витрати на логістику.
Зона вільної торгівлі порту Ціньчжоу є основною платформою для розвитку економіки затоки Бейбу в Гуансії та єдиною портовою зоною вільної торгівлі на західному узбережжі Китаю та найближчою до країн АСЕАН.
Обсяг експорту екскаваторів LiuGong значно збільшився цього року. У той же час зростає попит на логістику та певні типи судів. Зміцнення співпраці з COSCO SHIPPING SPE та доставка із зони порту вільної торгівлі Ціньчжоу вирішить проблеми, пов'язані з місткістю суден та транспортними маршрутами. Це також дозволить LiuGong краще задовольняти потреби клієнтів з Індонезії та Австралії. Окрім прямого постачання до Індонезії, очікується, що партія прибуде до Австралії на тиждень швидше, ніж зазвичай.
LiuGong та COSCO SHIPPING SPE розпочали співпрацю у ширшому масштабі у жовтні минулого року, розробивши відповідні стратегії для транспортувань до Бразилії, Чилі та інших країн. Цього року сторони мають намір зміцнити свою співпрацю та встановити тісні, стабільні відносини, а також довгострокове стратегічне партнерство, яке максимізує їхні відповідні ресурсні переваги, досвід та підвищить конкурентоспроможність зовнішньої торгівлі та міжнародних перевезень будівельної техніки.

Більше 100 одиниць техніки Liugong буде відправлено з порту Ціньчжоу - зображення