31.01.2022

Що відрізняє LiuGong від інших виробників КНР?  LiuGong представлений в Україні з 2007 года, більш ніж 1000 одиниць техніки китайського бренда працюють в різних галузях промисловості.

Гігант світового рівня! 

Машинобудівна компанія LiuGong – відомий у світі китайський бренд, який з 1958 року виробляє будівельну спецтехніку і на сьогоднішній день має 21 завод по всьому світу. Виробництво в Бразилії, Польщі та Індії, п'ять великих науково-дослідницьких центрів – масштаби дійсно вражають. На жаль, за даними Yellow Table 2021, компанія займає 15-е місце в рейтингу найбільших світових виробників дорожньо-будівельної техніки. Концерн LiuGong є одним з лідерів з виробництва фронтальних навантажувачів: виготовлено і відвантажено замовлень понад 450 000 машин.
Але для користувача важливо інше.

Держгарантія якості

Значна доля в LiuGong Machinery Co, Ltd належить державі, яка дуже серйозно відноситься до контролю якості. На підприємствах концерну впевнені в кожній деталі і кожному з'єднанні. Досвід експлуатації техніки в сурових умовах підтверджує неперевершену надійність машин LiuGong.
Так, два фронтальних навантажувача 856H і два 877H працюють в одному з підприємст групи компаній Метінвест. Директор експлуатуючої компанії так коментує якість машини: «На момент придбання LiuGong ми чітко розуміли, що це хороша модель. У нас безперервне виробництво, і ми не зацікавлені в тому, щоб техніка стояла. Навантажувачі залишаються тільки для зміни машиністів, заправки, планового техогляду, ТО, а так вони працюють 24 години на добу. Працюють без  проблем».

Надійні комплектуючі

Техніка LiuGong оснащена компонентами від провідних світових брендів. Двигуни Cummins, Weichai, насоси та гідромотори Danfoss та Bosh Rexroth, мости CARRARO, Kessler та Merritor, органи управління Bosch Rexroth; гідророзподільники та насоси екскаваторів Kawasaki, гідроциліндри Parker, освітлення Hella KGaA Hueck & Co, фільтри Fleetguard та Donaldson, РВД Continental, шини Aeolus – неповний перелік постачальників комплектуючих для спецтехніки LiuGong.
У сукупності з високою якістю складання таке партнерство дає максимальну надійність та продуктивність за розумної вартості машин.

Широка лінійка

LiuGong пропонує одну з найширших лінійок продукції у світі – 19 видів спецтехніки для будь-яких завдань, галузей та умов. Більшість машин поставляється і в Україну – 15 видів техніки з великою варіативністю модифікацій та опцій. Це дозволяє підібрати ідеальне рішення для будь-яких завдань та можливостей – від бюджетних машин до флагманських моделей преміум-сегменту.
За відгуками будівельних компаній, асортиментна матриця настільки докладна, що дозволяє підібрати машину практично за спецзамовленням. Комплектація, допопції, налаштування, обладнання – вибір величезний. Головне - розуміти, для чого ти купуєш техніку і в якому режимі експлуатуватимеш, про інше інженери LiuGong вже подбали.

Передові технології

Крім традиційної лінійки техніки, концерн пропонує сучасні технології. Наприклад, безпілотники. Новинки 2021 року – екскаватор 922F, фронтальний навантажувач 856H MAX та дорожній коток 6626Е з дистанційним керуванням. Ці машини створені із застосуванням найсучасніших технологій та з урахуванням реальних умов експлуатації.

Комплексні рішення

Інший важливий вектор роботи LiuGong – це комплексні рішення для підприємств. Як приклад, можна навести систему LiuGong Smart Mining 2.0, презентація якої стала головною подією програми святкування 63-річчя компанії восени минулого року.
Система розроблена для управління виробничими процесами на добувних об'єктах. Функціонал включає планування, управління парком техніки за допомогою хмарних платформ, роботу «розумної» системи безпеки, формування статистики витрат та ефективності та багато іншого. Це новий підхід до видобутку, що дозволяє підвищити продуктивність праці, скоротити витрати й використовувати передову спецтехніку.

Контакт із замовником

Сьогодні в Україні працює 3 офіси офіційного дилера ТОВ"Аларіт-Пром-", 5 точок продажів, які підтримують у наявності не менше 30 одиниць техніки та надають сервісну підтримку та консультування в режимі 24/7. Також діє велика мережа складів запасних частин на загальну суму понад 1 млн.доларів США. Це дозволяє ефективно організовувати логістику та технічну допомогу на території  країни. В наявності фронтальні навантажувачі, гусеничні екскаватори різного сегменту, різні вібро- та пневмокатки, автогрейдери, екскаватори-навантажувачі, навантажувачі з бортовим поворотом, бульдозери, вилкові навантажувачі.
Колосальні виробничі потужності, сильна інженерна школа та постійні пошуки оптимальних рішень, всебічна підтримка клієнтів на всіх етапах співробітництва та широка мережа представників, широкий модельний ряд та надійність машин – те, що відрізняє LiuGong. Представники компанії орієнтовані на довгострокове партнерство і доводять це не словом, а ділом у своїй щоденній роботі з клієнтами всіх рівнів.

Що відрізняє LiuGong від інших виробників КНР? - зображення

Фронтальні навантажувачі потужністю від 68 до 541 к. с.  з надійними двигунами, що відповідають сучасним екологічним стандартам. Економічні, продуктивні, легкі в управлінні та обслуговуванні.

Малі, середні, великі, LRE та колісні екскаватори LiuGong серії E з ідеальним співвідношенням ефективності, точності та якості. Машини мають швидкий робочий цикл, міцну конструкцію та екологічні двигуни.

Повноповоротні екскаватори-навантажувачі та машини серії А оснащені сучасною гідравлікою. Разом із міцною конструкцією та додатковим обладнанням вони роблять їх багатофункціональними та надійними.

Навантажувачі з бортовим поворотом та компактні гусеничні моделі – маневрені машини для виконання робіт в умовах обмеженого простору. Низько розташований центр ваги та широка колісна база забезпечують стійкість та вражаючу вантажопідйомність.

Понад 25 навантажувачів з дизельними ДВЗ і більше 10 моделей на електроході повністю закривають потреби в машинах даного типу. Надійні комплектуючі та якісне складання забезпечують довговічність навантажувачів.

Автогрейдери з експлуатаційною масою від 13,5 до 20 тонн, асфальтоукладальники з механічною та гідравлічною плитою, дорожні фрези та всі види ковзанок демонструють високу продуктивність при плануванні та будівництві доріг.

Автокрани вантажопідйомністю від 25 до 75 тонн закривають широкий спектр потреб будівельних компаній та чудово справляються з різними завданнями. У сегменті підйомної техніки представлені також самохідні підйомники-ножиці.

Бульдозери різних класів у стандартному виконанні, для полігонів ТПВ і ґрунтів, що слабо несуть, справляються з найскладнішими завданнями і демонструють високу надійність. Техніка проста в обслуговуванні та управлінні.

Спектр техніки для роботи з бетоном включає автобетонозмішувачі з барабанами об'ємом від 11,8 до 19,2 куб. метрів, бетононасоси з розподільною стрілою, причепи з насосом, лінійні насоси, а також дозуючі установки.

Для експлуатації на підприємствах видобувної галузі пропонуються надійні самохідні бурові установки та продуктивні кар'єрні самоскиди місткістю до 36 куб. метрів. Машини добре показали себе при роботі в складних умовах і з максимальним навантаженням.