27.02.2024

Go go go з LiuGong856H! Якщо ви знаєте, що «більше – краще», ви потрапили за адресою! У нас для вас оптом – навантажувачі!

Ми писали про нову конфігурацію LiuGong 856H із максимальною висотою вивантаження. ☝️ Хочемо щиро подякувати постійному партнеру за незмінний вибір фронтального навантажувача LiuGong 856H. Ваш вибір свідчить про вашу довіру до нашої техніки, і ми вдячні за це.

 

Навантажувач 856Н має численні переваги, що роблять його ідеальним вибором. Автоматична трансмісія ZF - 4 передачі вперед / 3 тому забезпечує максимальну ефективність та зручність в управлінні, скорочуючи витрату палива за більш швидкого циклу порівняно з трансмісією 2/1. Надійний та економічний двигун Cummins - потужність та ефективність у будь-яких умовах роботи. Чутлива гідросистема забезпечить швидке та точне керування, що є невід'ємною частиною роботи навантажувача.

Ще раз дякуємо за ваш вибір, і ми з нетерпінням чекаємо на продовження нашої співпраці. Будь ласка, не соромтеся звертатися до нас з будь-якими питаннями чи побажаннями.