20.09.2022

Компанія LiuGong активно розвивається і у секторі автогрейдерів. Донедавна сегмент важких та потужних машин традиційно займали моделі американських та європейських брендів, а машини легше 18–19 тонн активно постачалися китайськими виробниками. Сьогодні в лінійці компанії присутні як легкі та середні грейдери моделей 4215D та 4230D, так і модель 4260D з масою понад 21 тонну. Автогрейдери LiuGong вирізняються продуманим дизайном, комфортом робочого місця та відмінною оглядовістю, можуть бути укомплектовані бульдозерним відвалом, сніговим відвалом та розпушувачем. Не залишено поза увагою й вимоги орендних компаній, змушених часто переміщувати машини між об'єктами, для яких пропонується конфігурація на вузьких шинах та переднім відвалом шириною 2 500 мм, що дозволяє переміщувати грейдер без оформлення спеціальної перепустки на звичайному низькорамному причепі.

Грейдери серії D відрізняються покращеними робочими характеристиками та зручністю технічного обслуговування. Увага клієнтів особливо привертає комплектація та зручність грейдерів даного типу:

  • КПП виробництва ZF (Німеччина)
  • Максимальний панорамний огляд 324 °
  • Грейдер обладнаний рамою зі збільшеним кутом повороту передніх коліс (до ±50°), кут складання рами становить ±27°. Тепер автогрейдер може працювати в більш стислих умовах, оскільки радіус повороту зменшено.
  • Збільшений кліренс.
  • На автогрейдерах LiuGong встановлюється нова а п'ятигранна кабіна(раніше була шестигранна). За рахунок зменшення кількості стійок збільшився огляд оператора. Тепер у поле зору машиніста потрапляють середній відвал та передні колеса. Варто відзначити також, що кабіна оснащена новою рульовою колонкою з кутом нахилу, що змінюється, і комфортним сидінням з різними регулюваннями.
  • Якщо раніше горловини паливних та масляних баків знаходилися зверху на капоті, то зараз обслуговування та заправка здійснюються з рівня землі. Також покращено доступ до основних вузлів та агрегатів. Тепер більш широкий цільновідкидний капот піднімається автоматично. Зазначимо, що обсяг паливного бака збільшений, що продовжує робочий цикл без перерв на дозаправку.