21.01.2022

LiuGong 936Е – популярна модель серед екскаваторів 30-тонного класу.

LiuGong 936Е – популярна модель серед екскаваторів 30-тонного класу. - зображення

Машина спроектована із застосуванням найсучасніших технологій і при цьому проста в обслуговуванні. Крім ДВС Cummins під час виробництва екскаваторів 936Е використовуються компоненти Kawasaki, Nabtesco, Denso, Bosch-Rexroth та інших відомих брендів.
Залежно від операцій можна вибрати один з 6 робочих режимів: режим підвищеної потужності, економічний, режим точного керування, режим підйому, гідромолота, навісного обладнання.

Високу продуктивність забезпечує збільшена швидкість роботи циліндрів.
Домогтися її вдалося завдяки використанню гідравлічної системи з негативним керуванням разом із оптимізованим центральним розподільником (MCV).

Модель Liugong CLG 936E оснащена стрілою 6,4 м, рукояттю 3,2 м і ковшем об'ємом 1,6 м³. Максимальне зусилля різання на рукояті досягає 185 кН, на ковші - 252 кН.
Продуктивність головного аксіально-поршневого насоса складає 600 л/хв. Ширина черевика гусениці - 600 мм.

Екскаватор у стандартній комплектації має високий запас міцності. Для роботи на кам'янистій породі доступний додатковий захист опорних роликів та нижньої частини поворотної платформи.
Також машина може бути адаптована для експлуатації в умовах Крайньої Півночі.

У кабіни 936Е – кругова оглядовість. Усередині встановлені сидіння з механічною підвіскою, кондиціонер, багатофункціональний кольоровий РК-дисплей.