12.01.2024

LiuGong, китайський виробник будівельної техніки, славиться своєю інноваційністю та високоякісними продуктами. Компанія виробляє широкий спектр обладнання, включаючи екскаватори, фронтальні навантажувачібульдозери та інше. Важливою особливістю LiuGong є використання передових технологій, таких як двигуни, що відповідають нормам Stage V, та розвиток електричних моделей техніки.

Компанія активно співпрацює з партнерами, такими як Topcon та Cummins для надання комплексних рішень та діагностики. Завдяки своєму лідерству у розробці альтернативних видів палива та прагненні до автономного управління LiuGong продовжує визначати стандарти в галузі будівельної техніки.

На відео електричний фронтальний навантажувач LiuGong 856HE MAX

  • ТИП БАТАРЕЇ LFP
  • КОРИСНА ПОТУЖНІСТЬ 423 кВт/год
  • ЕКСПЛУАТАЦІЙНА ВАГА 21 000 кг
  • ЄМНІСТЬ КОВША 3,5 м3

Щоб виправдати перехід на електрику, BEV повинні перевершувати звичайні машини. Наш новий фронтальний навантажувач 856HE MAX – це все, що вам потрібно для виправдання переходу на електрику.

Ця машина відрізняється високою ефективністю та екологічністю, оснащена літій-залізо-фосфатною батареєю великої ємності з можливістю тривалої роботи та швидкої зарядки. В ній застосовані передові технології для підвищення продуктивності та енергоефективності, такі як інтелектуальна гідравліка та система терморегулювання.

Навантажувач також розроблений з урахуванням вимог безпеки, комфорту та простоти використання завдяки таким особливостям, як кабіна з мікрогерметизацією для зниження рівня пилу та шуму, а також захист ROPS для безпеки оператора. Крім того, він забезпечує значне зниження витрат на експлуатацію та технічне обслуговування порівняно із звичайними дизельними машинами та поставляється з комплексною гарантією.

Безшумний – це смілива заява, але випробування на шумові характеристики доводять, що внутрішній та зовнішній шум та вібрації незначні в порівнянні з традиційними машинами. Нульовий рівень шуму – наша мета, і нова модель 856HЕ досягає її з точністю до шепоту.

Перехід на електротягу дає вам очевидні переваги: нульові викиди та відсутність витрат на дизельне паливо. Але наша нова конструкція моделі 856HE MAX йде ще далі, нова модель 856HE MAX поставляється з 5-річною гарантією, або на 10 000 годин роботи (на акумулятор, двигун та контролер) у стандартній комплектації.

Це не рекламний прийом. Ця гарантія підкреслює впевненість у наших електричних машинах, що базується на реальному досвіді роботи на складних комерційних об'єктах.

LiuGong - китайський виробник будівельної техніки розвиває електричні моделі фронтальних навантажувачів - фото 2