Каталог техніки

Міні навантажувач LiuGong 385В

В наявності
ImageName Двигун
Yanmar
ImageName Потужність
63.9 кВт/87 кс
ImageName Операційна вага
3750 кг
ImageName Об'єм ковша
0.5 м3
Міні-навантажувач LiuGong 385B найпопулярніша модель на ринку України. Оптимальний для застосування у будівельній та сільськогосподарській сферах, а також у міському благоустрої.
  • Міні-навантажувач з бортовим поворотом LiuGong 385B оснащений двигуном Yanmar потужністю 61,3 кВт/83 к. с. Об'єм ковша загального призначення – 0,5 м³
  • Оптимізоване енергоспоживання та підвищена паливна економічність. Триступінчастий паливний фільтр «nano» та новий масляний фільтр ДВЗ збільшують інтервал обслуговування до 500 годин. За звичайного графіка технічного обслуговування двигун може відпрацювати більше 10000 годин до першого капітального ремонту, що заощадить витрати на технічне обслуговування на 25-30%.
  • Забезпечує неперевершену продуктивність та універсальність. Простий та зручний в експлуатації. Ідеально підходить для будівництва, ландшафтного дизайну, сільського господарства.
  • Підвищений потік гідравліки (High Flow) в стандартному виконанні. Гідророзводка під додаткове обладнання. Для більшої універсальності передбачено вибір навісного обладнання більше ніж 10 видів, яке дозволяє виконувати різні роботи однією машиною.
  • Передбачена функція автоматичної підтримки горизонтального рівня ковша під час підйому, щоб гарантувати безпечне утримання вантажу ковшем або вилами.
  • Кабіна ROPS/FOPS.
  • Економне споживання дизельного палива, універсальність, компактність, достатня вантажність, поліпшена маневреність оперативно розвертаючись на місці, простота в управлінні, комфорт і безпека оператора, доступність ключових вузлів, довготривалий робочий ресурс.

Технічні характеристики

Операційна вага 3750 кг
Об'єм ковша 0.5 м3
Двигун Yanmar
Потужність 63.9 кВт/87 кс
Об'єм двигуна (ДВЗ) 3.3 л

Цикл навантаження – вивантаження 9.5 с
Радіус розвороту 2323 мм
Пряме перекидне навантаження 2300 кг
Виривне зусилля ковша 29.8 kN
Гарантійне обслуговування

•  Стандартна гарантія надається на 2000 мотогодин або 12 місяців.

•  Про наявність акції з розширеної гарантії можна дізнатися у відділі продажу, а також купити додаткову гарантію.

•  Також надаємо гарантію на запасні частини та виконані роботи. У період гарантійного обслуговування діє знижка на витратні матеріали.

• Післягарантійна підтримка поширюється на весь термін експлуатації.

Коментарі, відгуки та питання

Ви будете першим, хто залишить коментар або поставить запитання.

Залишились питання?

Зв'яжіться з нашими експертами

(044) 364-35-46

з 8:00 до 17:00 пн-пт

Підписуйтесь на наші новини! Отримуйте регулярну розсилку новин про діяльність та новинки LIUGONG MAСHINERY в Україні!