19.01.2024

У 2024 році ми пропонуємо вам унікальну можливість придбати флагман лінійки LiuGong - фронтальний навантажувач CLG856Н зі знижкою 10000$!

Завдяки передовим технологіям та інноваціям, цей навантажувач готовий до найважливіших завдань.

Ефективність та Продуктивність: Завдяки потужному двигуну Сummins, та передовій трансмісії, наш навантажувач забезпечить швидку та ефективну роботу на будь-якому об'єкті.

Надійність та Довговічність: Навантажувач виготовлений з використанням високоякісних матеріалів, що гарантує його тривалу службу та міцність навіть у найважчих умовах.

Ергономіка та Комфорт: Простора та зручна кабіна Rops/Fops забезпечить оператора комфортним робочим середовищем, що позитивно впливає на продуктивність.

Фінансова Вигода: Придбання навантажувача зараз, за спеціальними умовами! - це інвестиція в ефективність та продуктивність вашого бізнесу.

Додаткова гарантія: Крім знижки ви отримуєте розширену гарантію на 3000 мотогодин або три роки, що забезпечує ваш спокій та надійність обладнання. Спеціальні фінансові умови, які дозволяють розподілити оплату на зручні розтерміновані виплати. Високоякісний сервіс та післяпродажне обслуговування.

Не пропустіть можливість придбати передовий навантажувач за вигідною ціною! Зробіть ваші вантажні операції ефективнішими та легшими. Звертайтеся за додатковою інформацією та тест-драйвом. Ваш успіх - в надійному обладнанні!