08.09.2022

Компанія LiuGong не  новачок на ринку України. Візитна картка цієї компанії – фронтальні навантажувачі.

Тим не менш, китайські фронтальні навантажувачі при зовнішній схожості можуть сильно відрізнятися за наповненням від інших виробників. Хтось продовжує експлуатувати бренд прабатьків, а хтось створює спільні виробництва з ключовими виробниками компонентів та вкладає у НДДКР. Перший фронтальний навантажувач КНР -  досягнення LiuGong (1966р). Відтоді концерн тримає першість по фронтальним навантажувачам та щоденно працює над вдосконаленням створюючи національні центри досліджень та розробок.

Замовники, спробувавши в експлуатації різні машини, починають розставляти пріоритети. У сегменті фронтальних навантажувачів компанія вибрала тактику максимально широкої лінійки варіантів комплектації. В якості силової установки компанія пропонує як потужний економічний двигун Cummins, так і широко поширені Weichai і Yuchai. Трансмісії фронтальних навантажувачів поставляються під брендом LiuGong, або від ZF в різних варіантах виконання.

Аналогічна ситуація з мостами – пропонуються як мости з гальмами відкритого типу, так і широка гама мостів із гальмами «мокрого» типу ZF.

Модельний ряд досить широкий, навантажувачі вантажопідйомністю від 1т до 12т. Також компанія пропонує широкий вибір навісного обладнання, залежно від сектора робіт.

Все частіше клієнти приходять до висновку, що термін окупності та витрати на утримання техніки LiuGong перевершують їх очікування. Професійна сервісна служба і достатня кількість запасних частин на складах дилера практично виключають простій техніки.